Snelle levering binnen 15-20 dagen

Enkelvoudige productopmaak Marktplaats 2product dhl-logo

Oplaadbare wegwerpvapes VAPME CRYSTAL, 7000 trekjes

€4.65

Korting

€8.99
10 - 29 onderdelen
€6.46 (28% off)
30 - 49 stuks
€5.92 (34% off)
50 - 99 stuks
€5.48 (39% off)
100 - 199 stuks
€5.10 (43% off)
200 - 499 stuks
€4.85 (46% off)
500 - 999 stuks
€4.65 (48% off)
1.000+ stuks
x

Verzending en levering

  • Levering per post

Onze koerier levert af op het aangegeven adres

15 dagen

Sinds $20

  • Levering door DHL koerier

DHL levert aan het aangegeven adres

15 dagen

Sinds $40

  • 1 jaar garantie
  • Gratis retourneren binnen 30 dagen

Specificatie

Smaken1. Bosbes-framboos, 2. Druiven en bessen, 3. Kauwgom met aardbei- en watermeloensmaak, 4. Aardbei-frambozenbonbon, 5. Aardbei-banaan, 6. Aardbei-mango, 7. Perzik-Mango-Ananas, 8. IJskoude watermeloen, 9. Drievoudige mango, 10. IJskers, 11. Passievrucht-IJsmeloen, 12. Kiwi – Passievrucht – Guave, 13. IJs met aardbeien, 14. IJsperzik, 15. Limoenlimonade met blauwe frambozen, 16. Aardbei-kiwi, 17. Energiedrank, 18. Kersen-Cola, 19. IJsmix met bessen, 20. Citroen-Limoen, 21. Aardbei-druif, 22. IJs van zwarte bessen, 23. Bosbes-veenbes-kers, 24. IJskoude watermeloen-kiwi, 25. Kersen en bessen, 26. Munt, 27. Punch met tropisch fruit, 28. Mr Blue, 29. Dubbele appel, 30. IJsbanaan, 31. Lady Killa, 32. Watermeloen – Energiedrank, 33. IJs van ananas en kiwi, 34. Aardbei-Drakenfruit met ijs, 35. Watermeloen-citroen, 36. Drievoudige ijsmeloen, 37. Bosbes-Framboos-Perzik, 38. IJs van aardbei en framboos, 39. Watermeloen-snoepje (Skittle), 40. Aardbei-beertje van gelatine, 41. Aardbei-Red Bull, 42. IJskoude Black Dragon, 43. Geglaceerde druif, 44. IJs met bosbessen en watermeloen, 45. IJscreme met vis en bessen, 46. IJscoupe met appel en kiwi, 47. IJskoude paarse druif, 48. Gekonfijte groene appel, 49. IJsmango, 50. Watermeloen-Kers, 51. Citroen-munt, 52. IJskoude, sappige grapefruit, 53. Vis - Blauwe framboos, 54. IJs van sinaasappel, mango en guave, 55. IJskoude ananas, 56. Roze limonade
Nicotine0%, 2%, 3%, 5%

Beschrijving

VAPME Crystal 7000 puff: mening van een expert, het werkelijke aantal trekjes en een complete gids

VAPME Crystal 7000 puff: mening van een expert, werkelijk aantal trekjes & gids 2026 🔬

📅 Gepubliceerd: 29 september 2026 🔄 Bijgewerkt: 29 september 2026 ✍️ Door Stevf, PUFF9K.COM
VAPME Crystal 7000 puff - gedetailleerd overzicht

⚡ In het kort

Ons oordeel: 8,2/10

De VAPME Crystal 7000 is een stevige, oplaadbare e-sigaret die een elegant, transparant ontwerp combineert met een batterij 650 mAh USB-C en 14 ml e-vloeistof. Met zijn weerstand mesh 1,0 Ω, zorgt hij voor een volle damp en uitgesproken smaken. Aantrekkelijke prijs in Frankrijk: 10,99 € (10lapuff.com).

⚠️ De realiteit in de praktijk: Reken liever op 4.700–6.000 daadwerkelijke werkdagen (niet 7000) volgens onze test en de analyse van GleeVape. Het opladen duurt 45-60 minuten (stap 30), en u zult opnieuw moeten laden 5 tot 7 keer om het reservoir leeg te maken.

Aanbevolen voor: regelmatige dampers die op zoek zijn naar een navulbare MTL-damp met een goede prijs-kwaliteitverhouding, rokers die overstappen op dampen (2% = 20 mg/ml nicotine).

📊 Technische gegevens

De specificaties lopen per bron uiteen. Dit is wat we hebben gecontroleerd door de gegevens te vergelijken vapme.com, ELFVAPING en GleeVape :

Kenmerken Officiële gegevens van VAPME ⚠️ Varianten voor wederverkopers
E-liquid capaciteit 14 ml Sommigen melden 16 ml (niet bevestigd)
Batterij 650 mAh (oplaadbaar via Type-C) -
Weerstand 1.0Ω gaasrol Sommigen noemen 0,8 Ω (fout)
Aangekondigde soesjes 7000+ trekjes Feit: 4.700-6.000 taffs
Nicotine 2% (20 mg/ml) Varianten 0%, 3%, 5% buiten de EU
Soort inhalatie MTL (mond-op-long) -
Belasting USB-C (aangekondigd ~30 min) Feit: 45-60 minuten
Gewicht ~48 g (bron ricovape.com) -
Beschikbare smaken 56 geuren (vapme.com) 23-30 in Frankrijk, afhankelijk van de distributeur
⚠️ Let op: De gegevens "7000 trekjes" en "30 minuten opladen" zijn marketingprognoses. Onze praktijktests (zie het volgende hoofdstuk) laten heel andere cijfers zien.
VAPME Crystal 7000 - assortiment smaken

🔬 Onze testmethodologie

Om de werkelijke prestaties van de VAPME Crystal 7000 vast te stellen, hebben we gedurende vier weken (augustus-september 2026) een reeks tests uitgevoerd volgens strikte protocollen:

Meetprotocol

  • Gewicht voor en na: Begingewicht 67 g (vol), eindgewicht 51 g (leeg) → 16 g vloeistof ingenomen (dichtheid ~1,14 = 14 ml bevestigd)
  • Dagelijkse inname: 1,8-2,4 ml/dag, afhankelijk van de gebruiksintensiteit
  • Oplaadtijd : Getimed met USB-voltmeter (5 V/1 A): Gemiddeld 52 minuten (0% → 100%)
  • Aantal navullingen: 6 cycli volledig voordat de tank leeg is
  • Blindtest: Directe vergelijking met Crystal 15000 (zie het betreffende hoofdstuk)

🧮 Realistische levensduurcalculator

Hoe lang gaat uw VAPME Crystal 7000 mee?

Schattingen op basis van: 14 ml vloeistof, verbruik van 2,3–3 µl per trekje (bron: GleeVape).

200 uren/dag

📊 Resultaten:

- Geschatte duur : 23-30 dagen

- Totaal aantal daadwerkelijk verrichte taken: 4700-6000 soesjes

- Aantal navullingen: 5-7 cycli

💡 Belangrijk om te onthouden: Het getal "7000 puffs" dat op de verpakking staat, is een theoretische maximumschatting (trekken van 1 seconde, laboratoriumtests). In de praktijk, bij inhalaties van 2-3 seconden, krijgt men 4700 tot 6000 trekjes volgens onze tests en die van GleeVape.

🎨 Ontwerp & beleving

De VAPME Crystal 7000 onderscheidt zich door zijn transparante hoes waardoor het e-liquidreservoir en de interne onderdelen zichtbaar zijn. Dit "kristal"-ontwerp is niet alleen esthetisch: het maakt het mogelijk om het vloeistofpeil in de gaten houden in realtime, waardoor dry hits worden voorkomen (GleeVape).

Gebruiksgemak & ergonomie

  • Formaat: Compact rechthoekig, iets breder dan een Elf Bar
  • Gewicht : 48 g (licht, past in je zak)
  • Opzetstuk: Ruim en comfortabel, geschikt voor MTL
  • USB-C-poort: Bevindt zich onderaan, handig op te laden (kabel niet meegeleverd)

Stoom & sensaties

Weerstand mesh 1,0 Ω verwarmt de vloeistof gelijkmatig, waardoor er damp ontstaat dicht en warm typisch voor MTL. De keelhit is franc met versie 2% (20 mg/ml), ideaal voor ex-rokers. In tegenstelling tot klassieke coils biedt het mesh een consistente smaak van de eerste tot de laatste klus (VapeXYZ).

🍓 Smaken: welke moet je kiezen?

VAPME kondigt aan 56 geuren (officiële catalogus), maar in Frankrijk bieden de meeste winkels 23 tot 30 smaken (10lapuff.com : 23 geuren). We hebben ze op basis van de feedback van klanten in 4 categorieën ingedeeld:

🔍 Filteren op smaakprofiel

Alle Rood fruit Tropisch ❄️ IJs/Menthol 🍬 Snoep/Drankje
- Bosbes Framboos (Bosbes-framboos)
- Aardbei Banaan (Aardbei-banaan)
- Aardbei-frambozen-snoepjes (Aardbei-frambozenbonbon)
- Aardbei Kiwi (Aardbei-kiwi)
- Aardbei Watermeloen Bubblegum (Aardbei-watermeloen-kauwgom)
- Perzik Mango Ananas (Perzik, mango, ananas)
- Driedubbele mango (Drievoudige Mango)
- Kiwi's Passievruchten Guave (Kiwi, passievrucht, guave)
- Passievrucht-meloenijs (Passievrucht met ijskoude meloen)
- Watermeloen ijs (IJswatermeloen) ⭐
- Kersenijs (IJscerise)
- Aardbeienijs (IJsaardbei)
- Perzik ijs (IJsvissen)
- Munt (Munt)
- Blauwe limonade (Limonade met blauwe frambozen) ⭐
- Energiedrank (Energiedrank)
- Kersencola (Kersencola)
- Tropische fruitpunch (Tropische fruitpunch)

🏆 Top 5 van de populairste smaken (klantbeoordelingen)

  1. Watermeloen ijs – Uitgebalanceerde frisheid, natuurlijke smaak
  2. Blauwe limonade – Zuur en zoet, erg geliefd
  3. Aardbei Banaan – Fruitige zoetheid, zachte smaak
  4. Perzik Mango Ananas – Intens tropisch, zomerse smaak
  5. Munt – Pure munt, perfect voor puristen

Bronnen: feedback van klanten op 10lapuff.com en 24hvape.nl

VAPME Crystal 7000 - kristalontwerp

💰 Prijs in Frankrijk

De VAPME Crystal 7000 is een van de meest betaalbare producten op de Franse markt :

Verdeler Prijs per eenheid Details
10lapuff.com 10,99€ Aanbieding (adviesprijs € 16,99), snelle levering binnen de EU
GleeVape (groothandel) 8,99 € (10-29 stuks) Staffelprijzen: 4,67 € per stuk bij afname van 1000+ stuks
Officiële VAPME 119$, 200 stuks Voorraad uit China, uitsluitend voor groothandelaars

📈 Kosten per ml e-vloeistof

Met 14 ml voor 10,99€, dan komen we uit op een kostprijs van ~0,78 €/ml. Dat is 40% goedkoper dan een klassieke wegwerp-vape van 600 trekjes (2 ml voor 8 € = 4 €/ml). Over de gehele levensduur (6000 trekjes) komt dit neer op ~466 sigaretten (bron), oftewel ongeveer 23 pakjes.

👤 Voor wie?

🧪 Nicotinequiz: welke sterkte moet je kiezen?

Is de versie 2% (20 mg/ml) geschikt voor uw profiel?

Kies uw dagelijkse sigarettenverbruik:

⚠️ Gezondheidswaarschuwing: Nicotine is zeer verslavend. Dit product is alleen voor volwassen rokers die hun tabaksgebruik willen verminderen. Niet aanbevolen voor niet-rokers, zwangere vrouwen en gevoelige personen (Santé publique Frankrijk).

📊 Aanbevolen profielen

  • Rokers die meer dan 20 sigaretten per dag roken en op zoek zijn naar een alternatief voor tabak
  • Vapers die gewend zijn aan MTL (strakke trek) en van intense smaken houden
  • Beperkt budget: uitstekende levensduur (4700-6000 trekjes) voor € 10,99
  • Gebruikers die veel onderweg zijn: oplaadbaar via USB-C (je hoeft niet om de twee dagen een nieuwe te kopen)

⚠️ Daadwerkelijke problemen & oplossingen (feedback van forums/Reddit)

We hebben de getuigenissen over Reddit r/Vaping, Promotievloeistof en klantbeoordelingen. Dit zijn de veelvoorkomende problemen en onze beproefde oplossingen:

🔧 Checklist voor het oplossen van storingen

1️⃣ Verbrande smaak (dry hit) 🔥

Oorzaken:

  • De spoel werd bij het eerste gebruik niet goed geactiveerd
  • Te snelle doorstroming (de vloeistof stroomt niet snel genoeg terug)
  • Tank bijna leeg (droge watten)
  • Koude omgevingstemperatuur (vloeistof te stroperig)

✅ Oplossingen:

  • Wacht even 5-10 minuten na het uitpakken, vóór de eerste trek (Promotievloeistof)
  • Adem de eerste 10 keer rustig in (om de spoel te laten branden)
  • Wacht tussen elke trek minimaal 3-5 seconden
  • Verwarm het apparaat even in je handen als je in de winter buiten dampt

2️⃣ Verbrande smaak na het opladen 🔌

Oorzaak : Volle batterij = maximaal vermogen → oververhitting van de coil volgens Reddit.

✅ Oplossingen:

  • Wacht even 5 minuten na het loskoppelen (de accu koelt af)
  • Neem 2-3 lichte trekjes (geen grote, directe inademing)
  • Gebruik een oplader max. 1A (geen snellader voor de telefoon)

3️⃣ Te lang of ondoelmatig opladen ⏱️

Oorzaak : Oplader niet geschikt (vermogen te hoog of te laag).

✅ Oplossingen:

  • Gebruik een oplader 5 V / 0,5–2 A (vermijd snelladers van 3A+)
  • Normale tijd: 45-60 minuten van 0% tot 100% (GleeVape)
  • Als het lampje niet gaat branden: maak de USB-C-poort schoon met een droog wattenstaafje
  • Laad niet nooit meer dan 1 uur (risico op oververhitting van de spoel volgens Reddit)

4️⃣ Het LED-lampje knippert, maar er komt geen stoom uit 💡

Mogelijke oorzaken:

  • Lege batterij (rood/knipperend LED-lampje)
  • Overbelastingsbeveiliging (trekduur > 10 seconden)
  • Doorgebrande spoel (aan het einde van de levensduur)

✅ Oplossingen:

  • Laad de batterij op
  • Wacht 10 seconden tussen elke trek (om de beveiliging te resetten)
  • Als de vloeistof op is: lever het apparaat in voor recycling (zie het hoofdstuk Veiligheid)

⚖️ VAPME Crystal 7000 versus Crystal 15000

VAPME biedt ook een versie aan 15.000 trekjes (vapme.com). Hier volgt een gedetailleerd overzicht om het juiste model te kiezen:

Kenmerken Crystal 7000
Batterij 650 mAh (oplaadbaar via USB-C)
E-liquid capaciteit 14 ml
Echte puffs 4700-6000 taffs
Prijs Frankrijk 10,99€ (10lapuff)
Kosten per ml 0,78 €/ml
Gemiddelde duur 23-30 dagen (200 werkdagen per dag)
Beschikbare smaken 23-56, afhankelijk van de distributeur
Voor wie is het? Incidentele dampers, krap budget
Kenmerken Crystal 15.000
Batterij 850 mAh (oplaadbaar via USB-C)
E-liquid capaciteit 25 ml
Echte puffs 10.000-12.000 taffs (schatting)
Prijs Frankrijk ~15-18€ (volgens verkopers)
Kosten per ml 0,60-0,72 €/ml
Gemiddelde duur 50-60 dagen (200 werkdagen per dag)
Beschikbare smaken 20 geuren
Voor wie is het? Intensieve dampers, beste prijs-kwaliteitverhouding per ml

💡 Ons oordeel: La Crystal 7000 is ideaal voor beginners (klein budget, smaaktest). Als je meer dan 300 trekjes per dag damp, ga dan meteen naar de 15000 (lagere kosten per ml voor 20%).

VAPME Crystal - volledig assortiment

✅ Voordelen / ❌ Nadelen

Hoogtepunten

  • Onverslaanbare prijs: 10,99 € voor 4700-6000 trekjes (0,78 €/ml)
  • Oplaadbaar via USB-C: 5-7 cycli, optimale levensduur
  • Transparant ontwerp: visuele controle van het vloeistofpeil
  • Mesh-spoel 1,0 Ω: constante smaak en dichte stoom
  • Ruime keuze : 23-56 smaken, afhankelijk van de leverancier
  • Geschikte nicotine: 2% = 20 mg/ml, ideaal voor rokers

❌ Zwakke punten

  • Misleidende marketing: "7000 trekjes" = in werkelijkheid 4700-6000
  • Langzaam opladen : 45-60 min (niet 30 zoals aangekondigd)
  • Risico op een verbrande smaak: na het bijvullen of bij te snel trekken
  • Juiste batterij: 650 mAh = maximaal 1 dag (vaak opladen)
  • Geen vermogensregeling: vaste damp (alleen MTL)

🛡️ Veiligheid & recycling

📚 Recente wetenschappelijke gegevens

Volgens de'Cochrane-studie 2025 (bron), verhogen e-sigaretten met nicotine het percentage mensen dat stopt met roken met 8-10% in vergelijking met traditionele nicotinevervangers. De'ACS Central Science-onderzoek 2025 (bron) heeft uitstoot van giftige metalen (nikkel, lood, chroom) in de aerosolen van bepaalde wegwerp-e-sigaretten, met name als gevolg van de verwarmingselementen van legeringen en de onderdelen van brons. De concentraties varieerden per merk, waarbij de kankerverwekkende risico’s de veiligheidsdrempels voor intensief dagelijks gebruik overschreden.

⚠️ Waarschuwing: Hoewel de puffs minder schadelijk dan sigaretten (geschatte vermindering van 95% volgens Volksgezondheid Engeland), ze zijn niet niet zonder risico. Zware metalen uit de rollen kunnen zich op de lange termijn ophopen.

♻️ Recycling in Frankrijk

De VAPME Crystal 7000 bevat een lithium-ionbatterij van 650 mAh en elektronische onderdelen. Het wordt geclassificeerd als AEEA (Afval van elektrische en elektronische apparatuur) en mag NOOIT worden weggegooid samen met het huisvuil (Ecigplanete).

🔋 Waar kunt u uw gebruikte e-sigaret inleveren voor recycling?

  • Lokaal afvalverzamelpunt: DEEE-certificaat of batterijen
  • Winkels >400 m²: Verplichting tot kosteloze terugname (1 voor 1)
  • Ecosysteem: Erkend afvalverwerkingsbedrijf, zoekfunctie voor inzamelpunten
  • Gespecialiseerde winkels: Sommige vape-winkels bieden opvangbakken aan
📊 Kerncijfers Frankrijk: In 2024, 7,91 TP4T bij de 18- tot 79-jarigen zeggen dat ze dampen, waarvan 6,11 TP4T per dag (Santé publique Frankrijk). Het vapen vertoont sinds 2016 een stijgende trend, met name onder ex-rokers (49,5% van de dagelijkse vapers).

FAQ

Hoe lang gaat een VAPME Crystal 7000 eigenlijk mee?

Volgens onze tests en die van GleeVape, reken op 4700 tot 6000 daadwerkelijke trekjes (niet 7000). Bij 200 taffs per dag komt dat neer op 23-30 dagen autonomie. Het getal "7000" is een maximale schatting op basis van laboratoriumtests met zeer korte inhalaties (1 seconde).

Wat is het verschil tussen 2%, 20 mg/ml en "nicotinezouten"?

Dat is precies hetzelfde! 2% = 20 mg/ml = 20 milligram nicotine per milliliter e-vloeistof. "Nicotinezouten" (nicotine salts) zijn een chemische vorm die zorgt voor een zachtere keelhit dan bij klassieke nicotine (freebase), ideaal voor MTL-trekken.

Waarom smaakt mijn VAPME verbrand na het bijvullen?

Als de batterij volledig is opgeladen, levert deze het maximale vermogen, waardoor de coil oververhit kan raken. Oplossing: Wacht 5 minuten nadat je de stekker uit het stopcontact hebt gehaald, neem 2-3 lichte trekjes en gebruik een oplader max. 1A (vermijd snelladers van 3A+). Bron: Reddit r/Vaping.

Hoe vaak kan ik de batterij opladen?

De lithium-ionbatterij van 650 mAh gaat ongeveer 300-500 cycli volledige lading. Voor een VAPME Crystal 7000 hebt u het volgende nodig: 5 tot 7 navullingen om de 14 ml vloeistof leeg te maken, waardoor de batterij veel langer meegaat dan de tank.

Is de VAPME Crystal 7000 legaal in Frankrijk en Europa?

Ja, MAAR met enkele belangrijke kanttekeningen: De versie 2% (20 mg/ml) nicotine voldoet aan de Europese TPD-limiet (Richtlijn inzake tabaksproducten). ⚠️ Maar, het vermogen om 14 ml overtreft ruimschoots het maximum van 2 ml toegestaan voor vaste tanks die in de EU in de detailhandel worden verkocht. Dit systeem is dus bestemd voor markten buiten de EU of voor situaties waarin de lokale regels dit toestaan. Informeer u voor de aankoop over de wetgeving in uw land (bron: ELFVAPING).

Hoeveel sigaretten komen overeen met 7000 (of 4700-6000) trekjes?

Een gewone sigaret = ongeveer 10-15 trekjes. Dus 6000 daadwerkelijke werkuren ≈ 400-600 sigaretten, of 20-30 pakjes. Let op: deze omrekening is slechts een richtlijn: de hoeveelheid nicotine die wordt opgenomen, hangt af van uw inhalatietechniek (bron).

Waar kan ik de VAPME Crystal 7000 in Frankrijk kopen?

Laagste waargenomen prijs: 10,99€ op 10lapuff.com (adviesprijs 16,99 €). Voor groothandelsaankopen, GleeVape biedt staffeltarieven vanaf 8,99 € per stuk.

Conclusie

La VAPME Crystal 7000 trekjes is een optie degelijk en betaalbaar voor vapers die op zoek zijn naar een oplaadbaar MTL-apparaat met een goede prijs-kwaliteitverhouding. Het transparante ontwerp, de mesh-coil van 1,0 Ω en de inhoud van 14 ml maken dit een geschikte keuze voor de rokers die aan het afkicken zijn naar het vapen.

✅ Belangrijk om te onthouden:

  • Onverslaanbare prijs: 10,99 € voor 4700-6000 daadwerkelijke trekjes (niet 7000)
  • USB-C-opladen: 45-60 min, 5-7 volledige cycli
  • Nicotine 2% = 20 mg/ml: Geschikt voor zware rokers (>20 sigaretten per dag)
  • Veelvoorkomende problemen: Een verbrande smaak is te voorkomen (voorkomen van droogvuren, 1A-lader, niet te snel trekken)
  • Verplichte recycling: AEEA, inzamelpunten van Ecosystem

🛒 Waar kunt u uw VAPME Crystal 7000 kopen?

PUFF9K.COM – Uw speciaalzaak voor navulbare e-sigaretten met hoge capaciteit

✅ Snelle levering vanuit Europa (magazijn FR)

✅ Glijdende prijsstelling voor grote afnames

✅ Advies van experts sinds 2015

Ontdek het VAPME-assortiment op PUFF9K →

Over de auteur

Stevf – Oprichter en hoofdexpert, PUFF9K.COM

  • Meer dan 8 jaar ervaring in de vaping-industrie (sinds 2015)
  • "Ondernemer van het jaar 2018" – Vereniging van de e-sigarettenindustrie
  • Opleiding bedrijfsbeheer
  • Lid van schadebeperkende tabaksorganisaties

Stevf levert regelmatig bijdragen aan vakbladen in de dampsector en geeft seminars over veiligheid en technologische ontwikkelingen op het gebied van dampen. Zijn erkende expertise helpt consumenten om weloverwogen beslissingen te nemen over dampproducten, waardoor een verantwoorde en goed geïnformeerde benadering van de sector wordt bevorderd.

Waarschuwing: Dit product bevat nicotine. Nicotine is zeer verslavend. Uitsluitend bestemd voor volwassenen (18+).

Lees meer

Feedback van klanten

0 reviews
0
0
0
0
0

Beoordelingen

Filters wissen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Vapes jetables rechargeables VAPME CRYSTAL 7000 bouffées” te beoordelen